Czysta gra Ekonkursy – grasz w zielone?

OGŁOSZENIE KONKURSU EKOFILM!

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Przeglądanie wszystkich filmików sprawiło nam ogromną radość… ale zwycięski film może być tylko jeden…
To film Pana MACIEJA KONRADA i RAFAŁA SZOPA !!!!
Gratulujemy wygrania zestawu solarnego firmy SUNTI oraz zaproszenia do występu w programie Dzień Dobry TVN, aby wraz ze mną zaprezentować filmik.
Zobaczcie i sami oceńcie : )

Pragniemy też wyróżnić filmik rodziny Kuźmińskich za grę aktorską oraz humor!

Oraz filmik nadesłany przez p. Wiesława Sobków za… no sami zobaczcie, słowa nie mogą tego ująć : )


Rozwiązanie konkursu EkoOko

Kochani,

Oto wyniki naszego wakacyjnego konkursu „EkoOko„. Bardzo dziękuje za wszystkie przesłane zdjęcia. Czułam się częscią Waszych wakacjnych eko wrażeń i podróży i jestem za to ogromnie wdzięczna :-)

Przypominam, że wygrane zdjęcia ukażą się w eko magazynie GoodLifePoland.

Laureaci otrzymają zestawy kosmetyków Bielenda, zgniatarki do butelek firmy Adansonia oraz dodatkowo zwycięzca pierwszego miejsca otrzyma roczną prenumeratę magazynu GoodLifePoland.

Już wkrótce nowy WIELKI konkurs…z niesamowitą nagrodą!

1. miejsce: Agnieszka Matosek
nazwa konta EKOGANGU: AgnieszkaMatosek

Śmieciowa Ryba” – z wystawy na Helu. Bardzo spodobało mi się przesłanie tego zdjęcia – „Nie wrzucaj śmieci do morza”. Był to jeden z elementów projektu Bałtycka Bryza zorganizowanego przez Stację Morską Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego w Helu. Celem było poinformowanie ludzi i uświadomienie ich co dzieje się ze śmieciem wrzuconym do morza, jaki wpływ ma on na środowisko naturalne i na zwierzęta żyjące w nim.  Symbolem okazał się zardzewiały metalowy szkielet w kształcie ryby do którego zostały powrzucane różne śmieci. Gratuluję Agnieszko :-)


2. miejsce: Anna Krukowska
nazwa konta EKOGANGU: vanessa12
Serce Naszej Planety” – zdjęcie zapiera dech, pokazuje piękno naszej natury i symbolizuje tętno życia. Aniu gratuluję spostrzegawczego EkoOka :-)


3. mejsce: Agnieszka Matosek
nazwa konta EKOGANGU: AgnieszkaMatosek
Rowerowe Wakacje” – Aktywna rowerowo-pociągowa ekopodróż  do pracy mieszkańców Niemiec. Tylko brać z nich przykład. Agieszko dziękujemy za inspiracje – wsiadam na swój rowerek.


4. miejsce: Piotr Niebrzydowski
nazwa konta EKOGANGU: pnieb
Eko Choinka” – Choinka zrobiona z zużytych puszek. Piotrku gratuluję świetnego pomysłu – ja też nie lubie patrzeć jak co roku wycina się choinki.


5. miejsce: Rafał Pacholski
nazwa konta EKOGANGU: Rafael

Eko Bogactwo” – Tu przesłanie jest proste i do rzeczy. Zielone życie może nam wypełnić portfel. Rafale dziękujemy za przypomnienie nam o ukrytych korzyściach bycia eko.


Konkurs „EkoFilm”

Fundacja EkoMiko ogłasza amatorski konkurs filmowy dla pasjonatów ekologii. Konkurs polega na przygotowaniu filmiku/spotu reklamowego nie dłuższego niż 30 sekund promującego ekologię. Główną nagrodą konkursu jest Zestaw Solarny do ogrzewania wody w domku jednorodzinnym. Zestaw ufundowany jest przez firmę SUNTI, posiada certyfikat Zielonej Marki i jest wart prawie 16 000zł!!! A na dodatek SUNTI przyjedzie i pięknie zamontuje kolektor w Waszym domku gratis!

Zwycięzca konkursu poza nagrodą zaproszony będzie wraz ze mną do studia Dzień Dobry TVN aby zaprezentować swój filmik.


Co zrobić żeby wygrać? Zależy mi na:

 • pomysłowości
 • poczuciu humoru
 • profesjonalizmie produkcji
 • skuteczności przekazu
 • nowatorskim ujęciu ekologii

Osoba która zaangażuje w swoim filmie jak największą ilość osób zyska dodatkowe punkty. Im więcej ludzi wie o EkoMiko tym lepiej!

Filmik może zachęcać w dowcipny sposób do segregacji śmieci, oszczędzania wody czy jazdy na rowerze….liczy się oryginalność.

Bawcie się z montażem, muzyką, aktorstwem…rozwińcie skrzydła swojej eko wyobraźni!

Od dziś do Walentynek (14-go lutego) czekamy na Wasze amatorskie produkcje nie dłuższe niż 30 sekund. Postarajcie się je nagrać w jak najlepszej jakości bo będą pokazane w telewizji. Plik z filmem wysyłajcie poprzez przez stronę www.wyslijto.pl na adres iza@ekomiko.pl Zachęcam do zalogowania się bo wtedy plik można przesłać większy.

Przy wiadomości umieśćcie obowiązkowo imię, nazwisko twórcy oraz telefon kontaktowy.

Pamiętajcie wyślijcie pliki TYLKO poprzez stronę www.wyslijto.pl bo moja skrzynka nie przyjmuje tak duzych plików.

Pliki przesłane w inny sposób nie będą brane pod uwagę podczas oceny.

Życzę Wam powodzenia i miłej zabawy!

ZASADY

 1. Przedmiotem konkursu jest film promujący ekologię.
 2. Film nie może być dłuższy niż 30 sekund.
 3. Możesz wziąć udział w konkursie jeżeli jesteś zarejestrowany w EKOGANGU. Jeżeli nie jesteś jeszcze członkiem gangu, możesz w prosty sposób do nas dołączyć.
 4. Aby wziąć udział w konkursie, musisz mieć także ukończone 18 lat (czyli być osobą pełnoletnią).
 5. Swój film wyślij za pomocą serwisu www.wyslijto.pl w adres nadawcy wpisując iza@ekomiko.pl
 6. Przesyłając film podaj imię i nazwisko twórcy, telefon kontaktowy oraz nazwę konta w EKOGANGU.
 7. Filmy należy przesyłać do 14 lutego 2010 roku, do godziny 12:00.
 8. Wyniki konkursu zostaną podane do dnia 15 marca 2010 na stronie EkoMiko.
 9. Twórca najlepszego filmu otrzyma zestaw solarny do ogrzewania wody w domu jednorodzinnym ufundowany przez producenta – firmę SUNTI oraz weźmie udział wraz z Izą Miko w nagraniu programu Dzień Dobry TVN.
 10. Zestaw solarny może być zamontowany tylko na domu jednorodzinnym na terenie Polski.
 11. Zwycięzca samodzielnie opłaca dojazd i pobyt w Warszawie podczas nagrania programu.
 12. Zwycięski film będzie wykorzystywany do promocji strony EKOMIKO i związanych z nią działań ekologicznych oraz wyświetlany w telewizji.
 13. Każdy członek EKOGANGU może przesłać jeden film.
 14. Wysyłając film wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas swoich danych osobowych na potrzeby konkursu /ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz. zm./, na wykorzystanie filmu do promowania strony EKOMIKO oraz jego odtwarzanie w środkach masowego przekazu.

POWODZENIA!!

© ekomiko.pl
2009 - 2017