Misja rozpoczęta…

Kochani,

Wreszcie możemy zająć się tym co jest mottem i myślą przewodnią naszej Fundacji! W tym dziale chcieliśmy was zachęcić do tworzenia własnych EkoGangów w Waszych lokalnych społecznościach. W miarę powstawania będziemy je rejestrować i opisywać, aby Wasza aktywność proekologiczna nie utonęła w mrokach historii : ) Najlepsi staną się motorem napędowym i przykładem dla początkujących. Będziemy Was wspierać zadając Wam „ekomisje” oraz wynagradzać sławą na łamach EkoMiko.pl i … mnóstwem eko gadżetów : )

EkoGangiem może być Wasza klasa, grupa z osiedla a może rodzina? Minimum osób do stworzenia EkoGangu EkoMiko to 6 osób, siła jest w liczbach. Załóżcie swoją stronę EkoGangu (może to być dział w stronie szkoły lub Wasza własna strona) gdzie zamieścicie zdjęcie Waszego EkoGangu wraz z nazwą oraz imionami wszystkich ekogangsterów. Stwórzcie też proszę listę eko działalności jaką planujecie na Waszym terenie. Link do Waszej strony wyślijcie pod adres iza@ekomiko.pl a my go zamieścimy na ekomiko.pl wraz ze zdjęciami z Waszych wypraw, Wasze opowieści, wzloty i upadki. Rozpoczniemy tym promocję działań Waszych ekogangów oraz oczywiście zieloną rywalizację : )

Powiem tylko tyle… aktywnych EkoGangsterów czekają super eco gadżety, eko kosmetyki, własne odcinki EkoMiko no i występy telewizyjne… a pierwsze 6 założonych EkoGangów otrzyma Zielone Zestawy firmy BioGreenEn www.biogreenen.pl… więc do dzieła!

Przewodnicząca Gangu EkoMiko

Iza Miko

© ekomiko.pl
2009 - 2017